DIY Дијамант мозаични предели Приградски колиба икони 5D дијамант везови крстот бод дијамант сликарство рачно производство божиќ декорации
Ново

DIY Дијамант мозаични предели Приградски колиба икони 5D дијамант везови крстот бод дијамант сликарство рачно

DEN 277.00
DEN 462.24

Залиха

Затоа, Кина Пост парцела време на испорака е на максимум од 50 дена. По-продажбата на услугата : сите стоки што се продаваат се проверуваат строго.Answer : ___________________________ Note : Ние обезбеди бесплатен превозот само со кина пост воздух mail, не ЕМС превозот времето е 15-60 дена. Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор. Тарифниот : По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји. Превоз : Нашите производи се од Кина. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас . Ако сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Почитувани, се обрне внимание! Дијамант слики што се продаваат се полу-готовиот производ и не вклучува рамка . Ве молиме јасно кажете ни за вашите купувачи,' адреса информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување. Тоа, исто така, одговара за неколку момци за да се заврши. Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобар превозот метод. Нашата компанија ги прифаќа следниве трансакции : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакцијата од сите клиенти од целиот свет. Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања испраќање на локалните поштата и така натаму. Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. Клиентите се Прикаже Област Пред да плаќање, ве молиме прочитајте ја следната содржина внимателно, ќе ви гарантира да се добие среќен шопинг патување.

Декларираните карактеристики

Големина:
20x27cm, 30x40cm, 40x55cm, 50x70cm, 60x80cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Европски и Американски Стил
Бренд Име:
ЈИ СВЕТЛА
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Круг
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
30-45

Поврзани производи