DIY Заклучување Налепница Автомобил Заклучување на Вратата Покритие Одговара За ФОЛКСВАГЕН за Фолксваген Touareg( Година) Премија Amarok Шкода Kodiaq 4 парчиња По Поставувањ?
Ново

DIY Заклучување Налепница Автомобил Заклучување на Вратата Покритие Одговара За ФОЛКСВАГЕН за Фолксваген Touareg(

DEN 191.52

Залиха

Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
ИЗВЕСТУВАЊЕ
Доколку постои одложување,може да се предизвика од страна на лошите временски услови или прилагодено на инспекција. Hight квалитет, боја нема да се промени во 1year. Русија : 35-55 дена да испорача.
Бразил : 35-55 дена да испорача. Автомобил Модел : За "ФОЛКСВАГЕН" за "Фолксваген" Touareg(2016 Година) Премија Amarok "Шкода" Kodiaq 4 парчиња По Поставување
Функција :
1.
Азија област : Малезија, Тајланд, Сингапур, Индија, Шри Ланка, Филипини, 20-45 дена да испорача.
Блискиот Исток + sorth америка, Израел,Чиле, Перу, Колумбија , Мексико, Венецуела, Уругвај, Боливија, Еквадор, Либан,
Египет, Турција, Саудиска Арабија, ОАЕ, Катар, Јемен 35-55 дена да испорача.
DIY Заклучување Налепница Автомобил Заклучување на Вратата Покритие Одговара За "ФОЛКСВАГЕН" за "Фолксваген" Touareg(2016 Година) Премија Amarok "Шкода" Kodiaq 4 парчиња По Поставување
Опис :
1.Намалување на бучава и вибрации при затворање на врата
4. Лесно да се инсталира .Купувачот мора да плати за горенаведените надоместоци во случај што се случи за одредени стоки. Ако тоа е оштетен , ве молиме да одбие да
прифати и контактирајте со нас што е можно поскоро.Ние прифаќаме alipay потврдена и confir
-med адреса.Вбризгување-украсениот термопластични обезбедува супериорни сила и издржливост
6.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
24835
Материјал:
пластични+налепница
Бренд Име:
muchkey

Поврзани производи