DIYSECUR Отпечаток 125KHz RFID Читач Лозинка Тастатурата + Штрајк Заклучување на Вратата Контрола на Пристап на Системот за Полнење за Статистика / Куќа
Ново

DIYSECUR Отпечаток 125KHz RFID Читач Лозинка Тастатурата + Штрајк Заклучување на Вратата Контрола на Пристап

DEN 6462.00
DEN 8077.44

Залиха


Ако индукција картичка изгубени може веднаш да го пријави загуба во системот, така што дури и ако некој друг се крена индукција картичка може да не преку влезот guard систем, е поудобно отколку обичните механичко заклучување, повеќе безбедност. Отпечаток / Картичка/ Лозинка / Отпечаток+Картичка / Отпечаток+ Лозинка / Картичка+Лозинка / Отпечаток+ Картичка+ Лозинка идентификација режими се сите достапни.
Клучни Софтвер Функции :
Следи вработен присуство Пресмета и одржување на прекувремена работа Песна одмор и болни времето Брзо превземање на историски податоци за Распоред на работникот часа Флексибилни празник/shift правило и промена на моделот амбиент.Кога ќе сакаат да одат надвор, вие само треба да притиснете на ова Излез Копчето, а потоа можете да одат надвор :
Опционално : Доколку е потребно овој Далечински Управувач, ве молиме да се купи од овој линк !
Далечински Управувач :
Ова е далечинскиот управувач Вратата за Пристап на Системот за Контрола, откако ќе се поврзете на вашиот систем, можете да притиснете на далечинскиот управувач за да го отворите вратата од далечина, растојанието може да достигне до 50 метри :
По желба : Ако ви треба оваа врата бел, ве молиме да се купи од овој линк !
Вратата :
Софтвер За Управување На Содржини :
Моќен софтвер е дизајниран да се прочита присуство рекорд од терминал или usb стик, за да го поставите вашиот проверка на правила, да се пресмета работел часа, и да се генерираат различни видови на статистички извештаи. Може да се користи во целиот свет.
Штрајк Заклучување :
Ова електрична штрајк е совршен избор за влез на зграда со картичка, биометриски, код, или кој било друг далечински контролирани отвори/затвори. Dismantlement аларм, се заканува алармот,го отклучите нелегално аларм, не го блокира алармот се достапни.1 S Барањето Рекорд Достапна во Реално Време Отпечаток Сликата на Екранот Достапните Оперативен Режим Off-line/On-line Проверка на Режимот на 1 : 1 1 : N Идентификација на Владата Отпечаток/лична Карта/Лозинка за Отпечатоци Капацитет Од 1.

Декларираните карактеристики

Ветер:
Никој
Режим На Безбедност:
Успеат Безбедно
Бренд Име:
DIYSECUR
Број На Модел На:
MF151
Заклучување:
Електрични Штрајк Кодот
is_customized:
Yes

Поврзани производи