Добар Квалитет на Современи Шеф Бар Кујната Кабинет Рачки на вратите Фиока Вади/Копчиња 128mm-320mm
Ново

Добар Квалитет на Современи Шеф Бар Кујната Кабинет Рачки на вратите Фиока Вади/Копчиња 128mm-320mm

DEN 129.00
DEN 161.28

Залиха

Само да не контактирате за решавање во секое време. Ние ќе се обидеме најдобро да се обезбеди најдобро решение ПОБРЗО.2 mm
192mm 202mm 24.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.4 mm
224mm 234mm 24.
Ако друга причина, сакате да го бродот назад кон нас, ќе биде одговорен за враќање превозот надомест и ние ќе ја испрати на замена по добивањето на врати објектот.
Ако сте ја купиле повеќе објекти од мене, може да ми испратите една плата за сите предмети, наместо да плаќаат за нив поединечно.
За најголемиот дел купува тежина над 2kg, ние може да понуди ИЗРАЗАТ начин како што е подолу :
EMS обично трае 7-10 работни дена за да се дојде.4 mm
320mm 330mm 25мм само 11,6 mm
Погоден За : Кабинет , Кујна,Врата И Др.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации приемот на вашата расчисти целосна исплата. Ако сакате други услови за плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да се одржи редот.
Начин На Плаќање
Ние прифаќаме Alipay.
* Германија/Франција/Шпанија/Источна Европа : 18-25 работни дена(24-35 дена). Ние ќе ви даде задоволувачки решение ПОБРЗО. Спакувани Безбедно во Меур Торба.03 /торба торба -1.
* Во други земји : со 25-35 работни дена(35-49 дена).
Удобно да се допре.
Пристигнување време (проценети) :
* Сад/Велика Британија/Австралија/Канада : 14-21 работни дена(18-29 дена).13 /торба торба -2. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа. Ве молиме бидете сигурни со нас.95 /торба
Политика За Испорака
Ние Брод на Светот. Ако не се добие објект од по 60 дена , ве молиме контактирајте со нас за решавање. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ обично трае 5-8 дена да пристигнат.
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 работни дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажана од страна на системот. Ве молиме ни e-mail ПОВТОРНО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.

Декларираните карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
вратата се справи со
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
DIY Материјали:
Металугрија
Теренот-ред Спецификации:
128mm-320mm

Поврзани производи