Дома Декорација Геометрија остава сина динамичен 3D стерео прилагодено тапети за ѕидови оркестарот позадина
Ново

Дома Декорација Геометрија остава сина динамичен 3D стерео прилагодено тапети за ѕидови оркестарот позадина

DEN 734.00
DEN 1440.00

Залиха

Mural позадина.
Не позадина ролни. Треба да се цел Количество : 5
Широк =3.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Мало боја разлика во вид?
Производот физичко и слика има мало боја,
не влијае на користењето и изглед, специфичен вид преовладуваат
4 Изградба lllustration
5 Добри Feedbock
6 Испорака Thme
Превозот Превозот ќе биде arrangedd во рок од 5 дена по добивањето на цел
Ние ќе го организира сигурен превозот компании, како Кина Пост, EMS, UPS-от, DHL, Fed Ex.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Што оваа позадина?
Ова е слика за позадина.02539 м)
(Широк и Висок ). Треба да се цел Количество : 7
Широк =4m Висока =2m 4m 2м x = 8 м2 заокружување.
ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина?
Ова е сопствена позадина, да Не 10m L и 0. Ширина и висина. Ве молиме кажете ни информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема?
Yes (да).
Известување за купувачите
ние ќе пишува на пакетот во долниот vaule да ви помогне да се ослободи од данок. Ве молиме да ни каже.2 метри Висока =2.8 метри Висока=1. Не постер. ѕидот mural. Треба да се цел Количество : 8
(1feet=0. Ако треба да се промени начинот на логистика, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се потрудиме да вашите барања.
Здраво! Ви благодариме за посетата на продавница!
1 Производи Ефф ект
2 Производ Мерење големина
3 Купувачи мора да се прочита
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m 2 , Бидејќи многу мали димензии,
1 квадратен метар големина е 125cm(W) X 80см(H) (4'1" X 2'7")нозе
Широк x Висока = Квадратни метри
Како да се одвива со цел : На пример : треба да ѕидот
Широк=2.36 м2 заокружување.76 м2 заокружување. Тоа треба адхезивна паста
ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика?
Вие треба да ѕид големина.53 м ,не позадина ролни
ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина?
Ставете тоа. Не ѕидот налепници. Со иста позадина ролни.па ве молиме проверете со вашиот локален царинската испостава за да го потврди она што овие дополнителни cots ќе биде
Ви благодариме за доаѓање и lood очекувам да вашиот следен wisit!
.

Декларираните карактеристики

Димензии:
Се Прилагодите Големина
Употреба:
Децата' Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Природен Материјал Позадини
Бренд Име:
слика во слика
Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација
Површински Третман:
Печатени
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
22907
Шема:
лисја
Материјал:
не ткаени
Големина:
customize for buyer size
Делокруг на примена:
Дневна Соба,Постелнина Соба,Студија,Децата' Соба,Свадба Куќа,Старешини' Соба
Стил:
Модерна,Класични,Земја,За Деца,Европа,Гроздобер,Пастирски

Поврзани производи