Домашно милениче мачка играчки за качување рамка играчка Гребење Подлога Мачка Гребење мачка играчка куќа
Ново

Домашно милениче мачка играчки за качување рамка играчка Гребење Подлога Мачка Гребење мачка играчка куќа

DEN 1726.00
DEN 2875.68

Залиха


Домашно милениче мачка играчки за качување рамка играчка Гребење Подлога Мачка Гребење мачка играчка куќа
материјал : дрво + кадифен + сисал коноп јаже

Декларираните карактеристики

Големина:
M
Тип:
Мачки
Бренд Име:
HOCHANNELME
Материјал:
Платно

Поврзани производи