домот 9 оружје кристал candelabra свадба декорација centerpieces
Ново

домот 9 оружје кристал candelabra свадба декорација centerpieces

DEN 14957.00
DEN 15744.00

Залиха


Опис на производот
Име : Кристал Candelabra
Висина 80см
Материјал : K9 Кристално
Боја : Јасно
Пакување : цврста картонска кутија со пена во внатрешноста
Примена : Свадба, забава,Големиот Настан, Дома на Маса, и др..
овој кристал candelabra е многу добар за употреба како дома декор , за да се направи многу романтично простор за вечера , за декорација . исто така ,тоа може да се Користи како свадба или партија или настани итн
- Поврзани Производи -

Декларираните карактеристики

Стил:
Европа
Рачно изработени:
Yes
Материјал:
Кристално
Употреба:
Свадби
Функција:
Појавување На Неправилни Свеќа
Број На Модел На:
LT-CC002
Појавување На Свеќа:
Колона Свеќа/Топката Свеќа
Тип:
Свеќа Стојат

Поврзани производи