Домот Имитација Бисер Чешел Косата Невестата рачно изработени Headdress Цвет Женски Накит Свадба Додатоци за Коса Орнаменти ML
Ново

Домот Имитација Бисер Чешел Косата Невестата рачно изработени Headdress Цвет Женски Накит Свадба Додатоци за

DEN 52.00
DEN 62.40

Залиха

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

Декларираните карактеристики

Метална боја:
Други
Тип:
Косата Чешли
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
SEXYBRIDAL
is_customized:
No
Број На Модел На:
34291
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден

Поврзани производи