Домот, Свадба Булчински Партија Додаток Дама Кристал Инкрустирани Прстен Накит
Ново

Домот, Свадба Булчински Партија Додаток Дама Кристал Инкрустирани Прстен Накит

DEN 69.00
DEN 102.72

Залиха


Спецификации :
Уникатен инкрустирани кристал, многу примамливо.
Парична казна изработка, направи што повеќе атрактивни.
Погоден за свадба, вечер партија, банкет, клуб или со секојдневно носење.
Точка Име : Ring
Пол : Жените
Стил : Мода
Материјал : Бакар, Кристал
Прилики : Годишнина, Ангажирање, Забава, Свадба
Карактеристики : Домот Прстен, Жените Накит, Сјајна Кристал
Прстен Големина На :
НИ Големина 6(Диа) : 16.4 mm/0.65" (Прибл.)
НИ Големина 7(Диа) : 17.3 mm/0.68" (Прибл.)
НИ Size 8(Диа) : 18.1 mm/0.71" (Прибл.)
НИ Големина 9(Диа) : 18.9 mm/0.74" (Прибл.)
НИ Големина 10(Диа) : 19.7 mm/0.78" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакет Се Вклучени :
1 x Прстен

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Пол:
Жените
is_customized:
No
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Метални Легури
Број На Модел На:
37509
Повод:
Партија
Обликотшема:
Круг
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
BLUELANS
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден

Поврзани производи