DongKing Мода Хип Хоп танц Печатени Snapback Капа Дише Мрежа возач на камион Капи Црно Безбол Капи Унисекс возач на камион Капа
Ново

DongKing Мода Хип Хоп танц Печатени Snapback Капа Дише Мрежа возач на камион Капи Црно Безбол Капи Унисекс

DEN 384.00

Залиха


Dong King Нова Мода Возач На Камион Капа
Дизајн : танц Писма Печатени со Рака
Материјал : 100% Полиестер Пред
100% Најлон Мрежа Назад
5-panel капа
Лесна Пена Преден Панел со Поставата
Појавување На Ткаенина Undervisor
Појавување На Боја Sweatband
Големина : 56cm~59cm една големина.
Превозот : Ние не може да го контролира ПОСТ нега на вашиот објект еднаш тоа се пакуваат и испраќаат.Ако вашиот капа пристигнува misshaped со ПОСТ, овие капи се издржливи и отскокнување назад. Откако го носи, тоа ќе ја поврати, тоа е форма.
♥ Ве молиме да не Контактирате доколку имате прашања или проблеми.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Безбол Капи
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
Моден возач на камион капа
Бренд Име:
DongKing
Пол:
Унисекс
Шапка Големина:
една големина
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Печати
Рака Тип:
прилагодлив
Материјал:
Полиестер

Поврзани производи