Dragon Ball Винил Decal Автомобил Налепница Камион Автомобил Прозорец Браник Цртан Филм Налепница Мотоцикл Водоотпорен Аниме Налепници Капка Брод
Ново

Dragon Ball Винил Decal Автомобил Налепница Камион Автомобил Прозорец Браник Цртан Филм Налепница Мотоцикл

DEN 68.00
DEN 123.84

Залиха

modname=ckeditor
големина : S 10cm*10см М 15cm*15cm Висок Квалитет на Мисловните водоотпорен 3+ година надворешен живот. ( ве молиме имајте во предвид : Рефлективна бела материјал е да се погледне како сребро, кога под влијанија на светлина, рефлексијата ТОА ќе стане чиста бела )
Купувачот е задоволство е важно за нас. Ако кој било проблем, и тоа, само нас контакт,ние се трудиме да го реши тоа Убаво шопинг

Декларираните карактеристики

Големина:
10CMX10CM, 15CMX15CM
Бренд Име:
XY
дизајн:
Цртан филм
Модел:
Класичен Филм
Тип:
Лепак Налепница
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Име На Модел:
E373
Објектот Должина:
10cm
категорија:
Налепници
Објектот Висина:
10cm
Материјал Тип:
Пластични
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Тип На Објект:
Налепници

Поврзани производи