Дрвени служат Коцки за Вино Чај Кафе храна,Правоаголни Дрвена плоча,Декоративни Коцки,-правоаголник 18.5*13cm
Ново

Дрвени служат Коцки за Вино Чај Кафе храна,Правоаголни Дрвена плоча,Декоративни Коцки,-правоаголник 18.5*13cm

DEN 724.00
DEN 787.20

Залиха


Буковата : Служат Коцки Изградена на Одбраната Премиум буковата ; Природата боја; Обезбедува цел Живот го Користите ако Добро згрижени
НЕМА МРТОВ АГОЛ ДИЗАЈН : Не Остава Простор за Прашина и Прави да се Исчисти Бриз;Само Избрише Тоа се Чистат со Влажна Крпа, Па Лесно!
УБАВА ЕЛЕГАНТЕН ПОВРШИНА : Сите Површината е Фино Заврши со Три Пати, Но на Природни Зрна се Одржува во голема мера
ПРОФИЛ ДИЗАЈН : Мерење 7.3 инчен за 5,2 инчен за 0,6 инчен
Ревитализација на Нафта (Дрво, Нафта, Растително Масло или Восок од Нафта) Сугерира да се Повремено се Применат за да се Продолжи Животот и Убавината на Производи; Влажна Крпа Чисти Приоритетни и се Исуши.

Декларираните карактеристики

Тип:
Чување На Коцки
Употреба:
Храна
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
leezujun
Стил:
Јапонија Стил
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
KT001
Големина:
185x130mm

Поврзани производи