Дрвото на Животот 30мм Круг Автомобил Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Нерѓосувачки Челик Locket Воздух Два со Пропустливи Клип 6 Чувствува Влошки
Ново

Дрвото на Животот 30мм Круг Автомобил Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Нерѓосувачки Челик Locket Воздух

DEN 236.00
DEN 262.56

Залиха


Информации За Објектот
Ако вашата нарачка над $200,ние ќе слободни DHL/Федекс shippping!
трговија на големо веб продавница :
Како да се Купат
***************************************************************************
Пакет
***************************************************************************
Превозот
***************************************************************************
&Drop Превозот :
Ние Обезбедуваме капка превозот услуга,испратите на вашиот клиент адреса без нашата продавница информации.Ефикасна и безбедна.
& Превозот Цена :
Ние нудиме сите видови на превозот методи,како пост воздух mail,E-пакет,DHL,EMS и така натаму.зависи од дестинацијата и цел износ.ако сакате да одредите превозот метод,ве молиме да обрнете превозот цена.
Враќање/Поврат
*************************************************************************** >Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит. Кога ќе се покаже на слики за нас, ние ќе ја или враќање на пари за вас. >За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена со во 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање. Ако замена не е достапно, тогаш средствата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање. Повратни информации *************************************************************************** ***ви Благодариме за даде 5 ѕвезди повратни информации со секоја цел да се вашите вредни клиентите и продолжувам да добивам нашите привилегија. Ние се грижиме за нашите вредни клиенти и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми. ***Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за alibaba. Негативни повратни информации не се реши нешто, ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство. ***Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
UBELIEVE
Број На Модел На:
D0138
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Боја на автомобил locket:
Сребро.
големина на автомобил diffuser lockt:
30мм
Стил:
Мода,Тренд,Класика
отворен метод на locket:
Магнетно
Обликот:
Круг
is_customized:
yes
тип на накит :
етерично масло locket за автомобил
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Парична казна или Моден:
Моден
пад на превозот:
Ние нудиме пад на превозот

Поврзани производи