Dual Полнач За PS3 Полнење Клупа Стојат + USB Кабел За Sony PlayStation 3 Контролер Конзола Бесплатен Превозот
Ново

Dual Полнач За PS3 Полнење Клупа Стојат + USB Кабел За Sony PlayStation 3 Контролер Конзола Бесплатен Превозот

DEN 360.00
DEN 479.52

Залиха

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.3 инчен x 4.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.7 инчен USB Кабел должина : 120cm Вкупната Тежина : 244 G Пакет се вклучени : 1 x Контролер Полначот Стојат 1 x USB Кабелот 1 x Упатство
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Dual Полнач За PS3 Полнење Клупа Стојат + USB Кабел За Sony Play Station 3 Контролер Конзола Бесплатен Превозот 100% Сосема Нов Дизајн За контролори Напојување со струја од USB порт За конзола или КОМПЈУТЕР, или било кој адаптер( 5 V излез) Две контролер може да се полни истовремено Поврзување на кабел, исто така, ќе овозможи полнење додека уште се користи 5 V излез со 200-400m AH Целосно наполнет може да биде завршен во рок од 2 часа кога полнење еден единствен контролор Целосна полнач за да ја двајца контролори истовремено во рок од четири часа Различни двојна обоени LED индикатор за светло покажува статус на полнење Полнење : Сина Обвинет : Зелена Боја : Црна Димензии(abt.

Декларираните карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation3
Бренд Име:
TECTINTER
Број На Модел На:
За PS3

Поврзани производи