ДУХОТ Класичен Термички Матрицата Трансфер на Хартија & ДУХ Класичен Лист Јаглерод Трансфер на Хартија Копир Хартија За Тетоважа Снабдување
Ново

ДУХОТ Класичен Термички Матрицата Трансфер на Хартија & ДУХ Класичен Лист Јаглерод Трансфер на Хартија Копир

DEN 452.00
DEN 475.20

Залиха


Ви благодариме за Повлекува Купи Повеќе Продавница
ДУХОТ Класичен Термички Матрицата Трансфер на Хартија ДУХ Класичен Лист Јаглерод Трансфер на Хартија Јаглерод Копир Хартија За Тетоважа Снабдување
опис на ДУХОТ Класичен Термички Матрицата Трансфер на Хартија :
Компатибилен со сите термички печатари • Consistant, високо квалитетни слики • Кожата безбедно и полица-стабилна големина : 8.5" X 11" тежина : 850 G количина : 100pcs SPIRITThermal Тетоважа Трансфер Трудови се направени за професионален уметник. Од нашите висока видливост виолетови бои на нашите ripstop матрицата листови, ние ги користиме само највисок квалитет на материјали.
опис на ДУХОТ Класичен Лист Јаглерод Матрицата Трансфер на Хартија :
Духот Тетоважа Јаглерод е сè што сакам за нашите неограничена власт Трансфер на Хартија, без никакви додатоци, само едноставна листови хартија обложена со нашиот највисок квалитет неограничена власт восоци и бои. Нема пренос на хартија, не се лизга листови, и без подлога од хартија за да се добие на начин
што ќе ви овозможи да заштедите пари и да бидат целосно вклучени во секој чекор на tattooing процес. Духот Тетоважа Јаглерод, не е компатибилен со термичка или факс стил принтери, и треба да се користи само со рака. големина : 8.5" X 11" количина : 20 компјутери (0.12 kg ) 50 компјутери ( 0.28 kg) 100pcs (0.55 kg) 200pcs ( 1.1 kg )

Декларираните карактеристики

боја:
Термички 100 Листови, Јаглерод 200 Листови, Јаглерод 20 Листови, Јаглерод За 50 Листови, Јаглерод 100 Листови
Тип:
Тетоважа accesories
Број На Модел На:
SP-A1111
Бренд Име:
EZ
Материјал:
јаглерод
Име:
тетоважа трансфер на хартија
Тип:
Класичен Термички Лист Јаглерод Трансфер На Хартија
Type1:
Тетоважа accesories
Големина:
8.5 X 11
Количина:
20,50,100,200

Поврзани производи