дувачкиот врежан кујна Тапа Палубата Монтирани Една Рачка Бања Потоне Миксер Тапа Антички Месинг Топла И Ладна Вода
Ново

дувачкиот врежан кујна Тапа Палубата Монтирани Една Рачка Бања Потоне Миксер Тапа Антички Месинг Топла И Ладна

DEN 3785.00
DEN 4560.00

Залиха


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Декларираните карактеристики

Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Тип:
Слив Чешми
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Бренд Име:
AUSWIND
Број на Рачки:
Една Рачка
Број На Модел На:
sd
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Тапа Планината:
4 Centerset
Тежина На Пакет:
Површински Третман:
Дувачкиот

Поврзани производи