ДВОЕН-Р Прекрасна Bowknot Срцето Природни Топаз скапоцен камен Earing 925 Фунта Сребро Обетки За Жените се откажат обетки мода накит
Ново

ДВОЕН-Р Прекрасна Bowknot Срцето Природни Топаз скапоцен камен Earing 925 Фунта Сребро Обетки За Жените се

DEN 2868.00
DEN 3630.24

Залиха


ДВОЕН-Р парична Казна Накит Bijouterie 925 Sterling Silver Вистински Сини Топаз Обетки Романски Срцето Капка Обетки Жените CASE00767 A
Бренд : Bouble-Прстен
Предмет Тип : Обетки
Метал Тип : 925 Sterling silver
Главниот Камен : Вистински Сини Топаз
Сертификат : P31000782 или како факт кога ќе се примени
Превозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот. Проценето време на испорака 15~60 дена. Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. 2.Exress обично има сопствени даночни прашања, во тој случај, ве молиме да соработува обичај да плаќаат данок. Совршена Услуга ви Благодарам многу за изборот на ДВОЕН ПРСТЕН. Ние се обезбеди враќање на услугата. 1. Ако ви се допаѓа : Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ја напушти 5 ѕвезда повратни информации. Ако не сте задоволни, ве молиме не директно остави негативни повратни информации, само се чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. 2. Квалитетот проблем : Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, сепак понекогаш некои може да се оштетени за време на транспортот. Ако најдете некоја квалитетот проблем, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме сите нашите најдобри за решавање на проблемот за вас. 3. Не ми се допаѓа тоа : За која било причина не ви се допаѓа тоа, ве молиме контактирајте не по порака. Ве молиме чувајте го производот во оригиналната состојба и плати превозот цена од себе. Ние ќе рефундирање на дека по добиете врати производот.

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Срцето
Главниот Камен:
топаз
Бренд Име:
ДВОЕН ПРСТЕН
Certificate Type:
GIC
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Број На Модел На:
CASE00767A
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Сертификат Број:
P31000782
Тип На Објект:
Вистински 925 Фунта Сребро Обетки
Земја на Производство:
Гуангжу во кина
Пакување:
Подарок кутија + подарок торба +превозот торба
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
Предност:
Бренд парична казна Накит
is_customized:
Personalized customized
Материјал:
Вистински Сини Топаз
Метал Тип:
вистински 925 sterling silver
Повод:
Свадба / Ангажирање / Anniversy / Партија
Стил:
Романтични

Поврзани производи