Двојна Порта USB Струја Тестер на Напон USB Voltmeter Ammeter Детектор Со LCD Дисплеј За Мобилен Телефон, Таблет Моќ
Ново

Двојна Порта USB Струја Тестер на Напон USB Voltmeter Ammeter Детектор Со LCD Дисплеј За Мобилен Телефон, Таблет

DEN 174.00
DEN 231.84

Залиха

Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Податоците За Калибрација Функција : Да
Боја е прикажан како слики Пакет се Вклучени : 1 XUSB Тековната Тестер на Напон
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.Ние ќе направиме подобро! -
. default mail Кина Пост.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.5 постоечката (ако има повеќе од 3а, грешка ќе биде поголем од 3%)
4. Пратки во најбрзо време.1 или така
7.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Во Согласност Со Опис * * * * * 5 Ѕвезда
Услуга Став * * * * * 5 Ѕвезда
Испорака Брзина * * * * * 5 Ѕвезда
- Со вашата поддршка.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.Актуелни : 0-3А(грешка : ± 1%), 5 A најголемата поддршка
3.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка. Комуникација функција : Да
9.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката. Линија на косата : 0.Двојна Порта USB Струја Тестер на Напон USB Voltmeter Ammeter Детектор Со LCD Дисплеј За Мобилен Телефон, Таблет Моќ
Објектот Специфични : 1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Tucuxi
DIY Материјали:
Електрични
Примена:
Мерење Сет
Број на Парчиња:
1 Парче
Број На Модел На:
FIX20180115001
Пакет:
Торба
Големина:
74mm length
Тип:
USB Струја Тестер на Напон
Интерфејс:
USB2.0
Излез:
2x USB излез
Име:
На сегашните и Напон тестер
Функција:
USB Полнач за Детектор
Функција:
Пренослив,LCD Дисплеј
Напон резолуција:
0.01 V
влезно / излезниот напон:
3V-9V
Влезно / излезна струја:
0A-5A

Поврзани производи