DWCX 3D Хром KOMPRESSOR Значка Амблем Налепница за Мерцедес Бенц SLK CLK SL CLS ML GL A B C E S Класа CL55 SLK200 C180 CLC200
Ново

DWCX 3D Хром KOMPRESSOR Значка Амблем Налепница за Мерцедес Бенц SLK CLK SL CLS ML GL A B C E S Класа CL55

DEN 170.00
DEN 181.44

Залиха

3 D Хром KOMPRESSOR Значка Амблем Налепница за Мерцедес-Бенц SLK CLK SL CLS ML GL A B C E S Класа
Состојба : 100% нови Боја : сребро Материјал : ABS пластика Големина : 240mmx20mmx4mm (9.45x0.79x0.16inch) Компатибилен : Одговара за Мерцедес Бенц модели, особено за CL55 / S55 / SLK 200 / SLK230 / C180 / C200 / C230 / CLC180 / CLC200 / CLC230 / Item вклучени :
Амблемот Налепница x 1
Функција :
1) Направен од висок квалитет на ABS, фина изработка, не исчезнува, 100% Вода-Доказ.
2) Лепило база, лесна Инсталација.
3) Доаѓа со лепило на грбот, само лупам и стап.
Ве молиме имајте во предвид :
Ве молиме да користите детергент за чистење на површината на целта пред лепење на вашиот автомобил.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
DWCX
Налепница Сместување:
Багажникот
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
зборови
Модел:
На Тоа Етикетата
Објектот Должина:
24cm
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Висина:
0.4cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
3D
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
висок квалитет на ABS пластика
Големина:
240mmx20mmx4mm (9.45x0.79x0.16inch)
Компатибилен:
за Мерцедес Бенц модели, како и за CLC180 CLC200 CLC230
Специфичен модел:
за Мерцедес-Бенц CL55 S55 SLK 200 SLK230 C180 C200 C230
Состојба:
100% нови
Објектот се вклучени:
Амблемот Налепница x 1
боја:
Сребро.

Поврзани производи