DWE CC RF контрола на картичката читатели wiegand 26 rf картичка мини rfid читач 13.56 mhz изграден антена за надворешна инсталација
Ново

DWE CC RF контрола на картичката читатели wiegand 26 rf картичка мини rfid читач 13.56 mhz изграден антена

DEN 911.52

Залиха


DWE CC RF контрола на картичката читатели wiegand 26 rf картичка мини rfid читач 13.56 mhz изграден антена за надворешна инсталација
13.56 MHZkhz мини rfid читач Мин-МФ
Фреквенција :13.56 mhz
Картичка читање тип: M F, Ultralight 1 K, 4 K, Плус
Читање спектар : 2-6cm
Излезен интерфејс: Wiegand 26
Влезен Напон:8-18 V
Тековната:35m A
Индикатор:Црвена боја, светлина
Материјал: Polyamide
Големина(мм) : Дијаметар 26 MM,висина 22 MM
Жица дијаграм
Црвено : +12 VDC
Црна : GND
Бела : податоци 1
Сина : 0 податоци
Жолта : LED

Декларираните карактеристики

боја:
Сребро, Сребро.
Бренд Име:
DWE CC RF
Број На Модел На:
Мин. МФ
Функција:
rfid читач 13.56 mhz
функција 1:
мини rfid читач
функцијата 2:
rfid читач
Функција 3:
rfid читач 13.56 mhz отворено
Функцијата 4:
RFID
Функцијата 5:
wiegand rfid читач
Функција 6:
wiegand 26 reader
Функцијата 7:
Контрола На Картичката Читатели
функцијата 8:
rf reader
функција 9:
rfid читач антена

Поврзани производи