E044 сребро позлатен Матирано обрачот обетки жена накит мода партија стил Божиќ подарок Врвен квалитет фабрика цена
Ново

E044 сребро позлатен Матирано обрачот обетки жена накит мода партија стил Божиќ подарок Врвен квалитет фабрика

DEN 49.00
DEN 65.28

Залиха


Боја : како на сликата Материјал : Бакар Позлата : Сребро позлатен Кристал Тип : НИКОЈ Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Пакување : Индивидуални OPP вреќа пакување

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
ANGELTEARS
Материјал:
Метал
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
E044
Големина (Должина * Ширина):
како слики
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Поврзани производи