EAMIOR Панк Готски Класичен Скелет Kiki глава на Крстот Мажите Прстен Сребрен Титаниум Челик Подарок Личност полски Партија Додаток
Ново

EAMIOR Панк Готски Класичен Скелет Kiki глава на Крстот Мажите Прстен Сребрен Титаниум Челик Подарок Личност

DEN 190.00
DEN 200.16

Залиха

Ласерски Покажувач е неприфатливо во некои земји Затоа, ве молиме двојно проверете ја вашата локална царинска политика внимателно пред да ја купите Или ние НЕМА да бидеме одговорни за било неуспех испорака поврзани со дестинацијата на царинската прашање НАПЛАТА & ЗАМЕНА ПОЛИТИКА : 1 Сите производи што се продаваат вклучуваат фабрика гаранција не покрива предмети кои биле злоупотребени,изгорени или оштетени во било каква форма 2 ве Молиме контактирајте со нас преку Трговија со датотеки, или E-mail, доколку немате примено објект во 30 дена ние ќе ги провери со пост за статистика, и тогаш ја или рефундирање на каква било исчезнати точка 3.2 g Материјал : Титаниум Челик Достапни големини : 8,9,10,11,12 Бои : Сребрена плус Црна Модел : Панк , Скелет Процес : Полиран, Обложено Повод : ноќ на Вештерките Додаток, Personlity Накит
ПЛАЌАЊЕ : 1 We прифати Alipay Western Union или Банкарски Трансфер Т/T тука 2 All големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ ПРЕВОЗОТ : 1 We Брод на Светот, освен некои counntries и APO/FPO 2 All предмети ќе биде испратена навремено по плаќање верификација Предмети ќе пристигне во 10-25 работни дена доаѓањето времето зависи дестинација и други фактори може да трае до 25 работни дена 3 If не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Нашата цел е задоволството на клиентите 4 Please НЕ избере Кина Пост Воздух Mail како превозот начин, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние прогласи 5 We само брод да се потврди цел адреси Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 6 We не сме одговорни за било обичај должност или увозен данок па купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени За пример.7 Дена Неделно, Ние ќе ви одговори во рок од 1 работен ден Ако не добивате нашиот одговор во рок од 24 часа, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро
.

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Нео-Готски
Обликотшема:
Скелетот
Број На Модел На:
RNG2168
Метали Тип:
титаниум челик
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Површината Ширина:
8мм
Бренд Име:
EAMIOR
Функција:
Цртан Филм Додаток
Тежина:
14.2 g
боја:
Сребро.
Шема:
Скелетот
Повод:
ноќта на вештерките накит
Процесот:
Полиран, Обложено

Поврзани производи