EASYA Нова Мода Предизвика Ѕвезда Коса Pin Украси Метал Симпатична Насмевка Лицето Коса Клипови Коса Додатоци Накит
Ново

EASYA Нова Мода Предизвика Ѕвезда Коса Pin Украси Метал Симпатична Насмевка Лицето Коса Клипови Коса Додатоци

DEN 133.44

Залиха


Опис :
EASYA Нова Мода Предизвика Ѕвезда Коса Pin Украси Метал Симпатична Насмевка Лицето Коса Клипови Коса Додатоци Накит
Материјал : Цинк Легура
Големина : 1cm x 6cm
Боја : Сребрена
Облик : Ѕвезда,Насмевка Лице
Точка Име : Шноли,Hairgrips
Слика Покаже :
Шопинг Водич :
Пакување :
Превозот :
Се Врати И Враќање :
Повратни информации :
Одржување Совети :

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристал
Број На Модел На:
CHG-805
Бренд Име:
EASYA
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Лице
Тип:
Шноли
is_customized:
No
Тип На Објект:
Шноли
боја:
Сребро.
Големина:
6cm x 1cm
Тежина:
3g
Пад на превозот:
прифатете
Обликот:
Ѕвезда,Насмевка Лице
Пакет:
Еден Пар Во Една Opp Вреќа
квалитет:
добро
Функција:
Додатоци, Подарок
Стил:
Моден

Поврзани производи