EDC.1991 Отворено кампување опрема puppies шатор сончање мали и средни кучиња, домашни миленици, кучињата посветен кинолошки мачка ѓубре
Ново

EDC.1991 Отворено кампување опрема puppies шатор сончање мали и средни кучиња, домашни миленици, кучињата посветен

DEN 908.00
DEN 955.20

Залиха


Име : мали миленичиња шатор
Тежина : околу 0.5 кг
Димензии : 70 см дното ширина 55 cm во долниот 53 см
Материјал : влага - доказ Оксфорд + стаклени влакна род + метални додатоци
& nbsp; Овој вид на миленичиња шатор стил на дизајн е во согласност со високо естетски побарувачката дизајн посветува внимание на детал индивидуалност донесе брани влажна Оксфорд ткаенина може да се свитка слободно лесно да ги растурајте лесно. Шатор внатрешни работи подлога материјал може да се зголеми себе отстрани чистење носат удобен.
Без разлика дали е дома или надвор од игра, тоа е добро место за домашни миленици да се одморат

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
EDC.1991
Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Големина:
M

Поврзани производи