еден метар дијаметар 12mm зелена црвена СТП круг појас синхрони појас возење подвижна лента СТП зелена груба површина појас 12 1pcs
Ново

еден метар дијаметар 12mm зелена црвена СТП круг појас синхрони појас возење подвижна лента СТП зелена груба

DEN 60.00
DEN 60.48

Залиха

А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика
Купувачи барања :
Ние внимателно ќе ги провери сите производи пред пратката, кога ќе ја прими стоката, доколку се појави квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате.
Тип : СТП круг појас
Дијаметар : 12mm
Минималната cyclotron радиус : 100mm
Затегнувачка стапка : од 1,5-3 %
Максимална затегнувачка сила : 12. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Ако постојат и други причини за да се врати стоката, трошоците за превозот на товар на купувачот
Сите се враќа мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, конкретна причина, се врати на својата цел ID. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации.
Услови за Продажба
Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Вашето задоволство е многу важен за нас. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот. Па се чувствуваат слободни да контакт. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.
Се Враќа Политика
100% се Врати, - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени.

Декларираните карактеристики

Големина:
green, red
Број На Модел На:
12mm
Бренд Име:
линк cnc
Тип На Објект:
Појас

Поврзани производи