еден метар дијаметар 2mm зелена СТП круг појас синхрони појас возење подвижна лента СТП зелена црвена груба површина појас 2 1pcs
Ново

еден метар дијаметар 2mm зелена СТП круг појас синхрони појас возење подвижна лента СТП зелена црвена груба

DEN 3.84

Залиха


Тип : СТП круг појас
Дијаметар : 2mm
Минималната cyclotron радиус : 20mm
Затегнувачка стапка : од 1,5-3 %
Максимална затегнувачка сила : 0. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот. Па се чувствуваат слободни да контакт.

Декларираните карактеристики

Големина:
green, red
Бренд Име:
линк cnc
Број На Модел На:
2mm
Тип На Објект:
Појас

Поврзани производи