Еден Рамо Вечер Фустан Chiffon Формално Партија Фустани Сина, Пурпурна Сива Црвено Домот Долго Вечер Фустани 2018
Ново

Еден Рамо Вечер Фустан Chiffon Формално Партија Фустани Сина, Пурпурна Сива Црвено Домот Долго Вечер Фустани

DEN 3717.00
DEN 4224.00

Залиха


Ако сакате изберете фустан во големина(без доплата),ве молиме љубезно дозволете ми да знам вашиот мерки : 1,Полн Биста=_______инчи. 2,Половината=__________инчи. 3,Колковите=___________инчи. 4,Рамо до подот(со чевли) : __________инчи.
Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ви благодариме
стандардната големина на табелата подолу е за вашиот референца

Декларираните карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Деколте:
Едно Рамо
Вистински Слики:
Yes
Број На Модел На:
LC6217
Бренд Име:
ДОЖД CHOI
Материјал:
Полиестер
Воз:
Никој
Sleeve Стил:
Едно Рамо
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Декорација:
Кристално
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Половината:
Природни

Поврзани производи