ЕЕ поддршка 10Pcs Железо Должност Автомобил Камион Автомобилската 12V 40A 40 AMP SPST Реле Релеи 4 Pin 4P XY01
Ново

ЕЕ поддршка 10Pcs Железо Должност Автомобил Камион Автомобилската 12V 40A 40 AMP SPST Реле Релеи 4 Pin 4P XY01

DEN 720.00
DEN 846.24

Залиха

За да се квалификува попуст, една целосна исплата мора да се направи за комбинираат предмети. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% ЗАДОВОЛНИ и да ги реши било каков проблем за вас, и секогаш остави позитивни повратни информации за да сите наши клиенти. Наредби од саботите, неделите или на празниците ќе процесот на наредниот работен ден, а ќе биде брод во рок од 24 часа.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
ЕЕ поддршка
Име На Модел:
CXR40T4C
Полицаец-Година:
1996,1997,1998,1999,2000,2001,2002
За Возило Брендови/Модел:
Isuzu
Моделот На Isuzu:
Полицаец
Година:
2016 година
Тип На Објект:
Сензори
Објектот Тежина:
0.384kg

Поврзани производи