Екипажот Вратот Neko Сите Памук Мажите маици Семејство Кратко Sleeve Блузи Кошула Купони Нормално Tee-Маица Пад на Превозот
Ново

Екипажот Вратот Neko Сите Памук Мажите маици Семејство Кратко Sleeve Блузи Кошула Купони Нормално Tee-Маица

DEN 580.00
DEN 950.40

Залиха


Ако сакате да се вратите на вашата предмети, ве молиме да се осигура дека предметите ќе се врати во добра состојба, со оригинално пакување. за објектот помалку од 2 KG.
Вашето задоволство е она што ние се стремиме.
Било која се користи, се мијат, извалкан, оштетени предмети кои не се прифатливи.
Во Европа, Среден Исток, Океанија, тоа обично трае 10-30 работни дена. Ние го поздравуваме уметници да го понуди моделот за нас и да добијат пари од продажбата. Нашите маици се изработени од 100% памук со квалитет загарантирана.
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место. Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно пред да нарачате. Ние поддршка на мало, трговија на големо и пад на превозот . Ние ќе брод вашата предмети во рок од 5 дена (освен празници), ние секогаш ќе се обиде да ја испрати својата цел, што е можно поскоро. ние може да обезбеди производот слики за вас. Answer : ___________________________ Note : Нашата т-маица големина е Азија Големина.
Време На Испорака :
Во Азија и Северна Америка, тоа обично трае 3-15 работни дена.
Овие се најдобрите испорака компании Aliexpress соработува со.
Во други земји, ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Сингапур Пост, EMS, e-EMS, итн.
Ние ќе испрати замена или рефундирање откако објект се примени. Продавница Промоција : Сега купуваат 2 парчиња маици, ќе добиете $1 попуст.
Ве молиме љубезно ни остави 5-Ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи!
Ако за некои причини, не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место. Ние брод во светот. Толку повеќе ќе ви ги купите, повеќе ќе се спаси. Тоа обично трае 7-15 дена. Ние не ќе ја напушти нашата информации во пратката за капка превозот наредби.
За објектот во текот 2 KG, ние брод од страна на EMS, e-EMS, UPS-от, Fedex, Aramex, DPEX, Ali Express Премиум Превозот, итн.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
YOYLAP
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Нормално
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Карактеристики:
Дише Ткаенина И 100% Памук
боја:
Сива,Виолетова,Црна,Бела,Жолта,Сина,Сина,Црвена,Темно Сива,Зелена
SKU:
M2Neko

Поврзани производи