Екстравагантни вода капки Природни сина moonstone Ѓердан Природни скапоцен камен Pendant Ѓердан S925 sliver жените партија Накит
Ново

Екстравагантни вода капки Природни сина moonstone Ѓердан Природни скапоцен камен Pendant Ѓердан S925 sliver

DEN 7217.00
DEN 8592.00

Залиха


Екстравагантни вода капки Природни сина moonstone Ѓердан Природни скапоцен камен Pendant Ѓердан S925 sliver жените партија Накит
Ние ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање. Ние, исто така, ќе го избере подобар гем посветен на мојот драг пријател.
Ве молиме имајте во предвид :
(1)$179 е цената на еден ѓердан .
Главната скапоцен камен : природни moonstone , камен Големина : 3*5mm,4*5mm
Метал тип : 925 sterling silver Страна камен : циркони
Ако сакате една боја камења, можете да ни кажете, други големини за природни скапоцен камен може да се прилагоди .

Декларираните карактеристики

Гем Боја:
Сина
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
no
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Синџир Тип:
Кутија Синџир
Број На Модел На:
xl778
Повод:
Партија
Ѓердан Тип:
Моќ Ѓердани
Бренд Име:
URORU
Метал Печат:
925,Фунта
Главниот Камен:
MoonStone
Стил:
Тренди
Certificate Type:
CNAS
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
за 20mm
Главната Скапоцен Камен:
Природни moonstone
Метал Тип:
925 Sterling silver
боја:
Светло Сина
Страна Камен:
Цирконот

Поврзани производи