Electic Систем За Греење Автомобилот Користи Боја Спреј Кабини За Продажба
Ново

Electic Систем За Греење Автомобилот Користи Боја Спреј Кабини За Продажба

DEN 288000.00

Залиха


Детали за производот :
Кабина Надвор : 7000*5200*3600mm Кабина Внатрешноста : 6900*3900*2800mm Димензија на Влез на Врата : 2700*3000mm Персоналот на Врата : 750*1900mm Бучава≤75db Работна температура≤60 степен Стапка на температурата се зголеми : 3-5min(20-60 степен) потрошувачка на Енергија≤ 24kw/h Ѕидови & Таванот : Панели 70 мм дебел, со пена во средината и челик боја на двете страни Влезот Фан : 4kw*2 воздухот капацитет 24000m3/h Издувните Фан : 7.5 kw illuminance : 800 лукс филтер за Воздух ефикасност : >98% Вкупна моќ : 51.4 kw Греење метод : Далеку инфрацрвена греење електрична

Декларираните карактеристики

Објектот Должина:
700cm
Име На Модел:
740A
Објектот Висина:
320cm
Тип На Објект:
Боја Заштитна Фолија
Специјални Функции:
спреј кабина
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
1200kg
Бренд Име:
OKEAH
Материјал Тип:
EPS
Објектот Ширина:
400cm
Објектот Дијаметар:
400cm

Поврзани производи