електрична мелница за Кинеска медицина Состојки дробилката прав миксер вода мелница ултра - фини мелење машина 4800R/МИН 1pc
Ново

електрична мелница за Кинеска медицина Состојки дробилката прав миксер вода мелница ултра - фини мелење машина

DEN 49658.00
DEN 52272.00

Залиха


Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молиме
контакт со нас во рок од 24 часа.
Забелешка : горенаведените податоци прирачник за мерење, ако било грешка да се добие производ ќе преовладува.
1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќе
добиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате.
Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.
2)Како што е познато во секоја земја има свои обичаи политика,нормално ,откако ќе плаќање ,ние може да го прогласам за пониски
цена на вашата фактура ,намалување на плати за царинските тарифи ,но не може да се прогласи премногу најниска цена ,можеби
предизвика царинската сомнение ,ќе доведе до не може да царинење , ние ќе devalue тоа што нашиот конвенционалните
се изјасни, која ќе ви помогне да се намалат или да се avoide увоз доход.
Топла продажба Кинеска медицина; Состојки дробилката прав миксер вода мелница ултра - фини мелница машина 4800 R/МИН Вретеното брзина 1pc
Сликата покажува :
Производ параметри
Име : Нерѓосувачки челик grinder
Модел : DLF50
Производот број : GL0735
Напон : 220 V (50 Hz)
Моќност : 2500 W
Капацитет на производство : 5-25kg / H
Вретеното брзина : 4800 R/МИН
Дробење финост : 30-180 мрежа
Големина : 600 * 230 * 500mm
Ве молиме имајте во предвид како што е подолу :
Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!
Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.

Декларираните карактеристики

боја:
220v
Бренд Име:
LZHZXY
Функција:
Мелење
сертификација:
CE
Број На Модел На:
DLF50
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Моќност (W):
2500W
Напон (V):
220v
Име:
нерѓосувачки челик grinder
Број На Производ:
GL0735
Напон:
220V (50Hz)
моќност:
2500W
Вретеното брзина:
4800r/мин
Капацитет на производство:
5-25kg/h
Дробење финост:
30-180 мрежа
Големина:
600 * 230 * 500mm

Поврзани производи