Електрична скара за бразилецот домашна употреба бифтек електрични плочи ZF
Ново

Електрична скара за бразилецот домашна употреба бифтек електрични плочи ZF

DEN 5808.00

Залиха


Декларираните карактеристики

Функција:
Не-Стап Готвење Површина,Прилагодлив Термостат
Напон (V):
220v
сертификација:
RoHS,EMC,UR,CE,EMF,САШО,УЛ,ГШ,CB,АДС,LFGB
Нема. на Парчиња:
4
Број На Модел На:
Еден раководител panini скара притиснете
Заменлив Плочи:
Бразилецот / Panini Притиснете Плочи
Моќност (W):
1800w
Име:
Електрични Нерѓосувачки Челик Panini Скара
Готвење големина:
30*22cm
моќност:
1800w-220v
Греење:
Од страна на електричното
димензија:
370*305*210mm
Нето тежина:
13kg

Поврзани производи