Елита КРАЛОТ DT 240S Јаглерод Велосипед Тркала 30 38 47 50 60 88 Длабочина Тубуларна Clincher Цевки 700c Карбонски Влакна Патот Велосипед Wheelset
Ново

Елита КРАЛОТ DT 240S Јаглерод Велосипед Тркала 30 38 47 50 60 88 Длабочина Тубуларна Clincher Цевки 700c Карбонски

DEN 40399.00
DEN 43440.00

Залиха


Елита DT 240 S Јаглерод Велосипед Тркала 30 38 47 50 60 88 Длабочина Тубуларна Clincher Цевки 700c Карбонски Влакна Патот Велосипед Wheelset
CX-RAY

Декларираните карактеристики

боја:
Тркала Материјал:
јаглерод
Бренд Име:
Елита
Број На Модел На:
Елита DT240S
По завршувањето:
1k 3k 6K 12K UD
Големина:
700c
Систем За Сопирање:
V Кочница
is_customized:
Yes
Зборуваше Дупка:
20 - 24 ЧАСА
Применливи Велосипед:
Патот Велосипеди
Материјал:
T700 целосна карбонски влакна
Ширина:
25mm 27mm
Висина/длабочина:
30/38/47/50/60/88mm
Тип:
Тубуларна/Clincher /Цевки
Заврши:
1k/3k/12k/UD мат или сјајна
Зборуваше:
Sapim Cx зраци
дупка:
20-24 ЧАСА
центар:
дт швајцарската 240s

Поврзани производи