Елката Декоративни Отворен И Затворен Знамиња Полиестер Среќен Божиќ Градина Знамиња Банер Дома Двор
Ново

Елката Декоративни Отворен И Затворен Знамиња Полиестер Среќен Божиќ Градина Знамиња Банер Дома Двор

DEN 330.00
DEN 362.88

Залиха


Големина на :
Градина-Мал-12. Тоа Е Добар Избор. Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, за да се добие погрешен точка). Само Испрати Ми Слик Што Сака. По Печатени, Боите Ќе Бидат Со Различни Слики, Тоа е Прифатливо. 2), ве Молиме да се плати во рок од 7 дена по ставање на ред. 1), Ние го прифаќаме Alipay, Western Union, Сите Големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање ЗАЧУВАМ. Ние не сме одговорни за било каква увоз Доход.
И Машина Перат Премногу!Откријте Голем Број На Сезонски, Патриотски, Одмор И Познатиот Секојдневниот Знаме Дизајни. Со илјадници градина знаме дизајни во парк, сте сигурни да се најде нешто што сакате!
Специјални :
1. DHL,Fedex Обично трае околу 3-5 работни дена.PLS проверете иако превозот и пакување детали внимателно.Кога ќе го поставите цел,PLS изберете превозот метод.

Декларираните карактеристики

Големина:
13x18 Inch, 28x40 Inch
Број На Модел На:
QZSD008
Употреба:
Декорација
Стил:
Виси
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Тип:
Печатени
Ткаенини:
памук полиестер
Јарболот Материјал:
без
Дома Знаме Боја:
Две Страни Отпечатени На Бела Ткаенина
Градина Знаме Име:
LVSURE
Кориснички Градина Знамиња :
availiable
Декоративни Градина Знамиња:
Затворен и Ourdoor
Отворено Градина Знамиња:
Дома Банер Знамиња
Празник Знамиња:
Може да биде персонализирана
Сезона Знамиња:
Зима
Декорација Знаме Банер:
Декорација
Градина Знаме Шема:
Елка
Знамиња Стил:
среќен Божиќ

Поврзани производи