EMMAYA корејски Fahion Симпатична Накит Сребрена Боја Симпатична Цвет Студ Обетки CZ Булчински Свадба Обетки
Ново

EMMAYA корејски Fahion Симпатична Накит Сребрена Боја Симпатична Цвет Студ Обетки CZ Булчински Свадба Обетки

DEN 185.76

Залиха


Декларираните карактеристики

Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ЕТ-302-5
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
Emmaya
Назад Наоѓање:
Притисни-назад

Поврзани производи