EMMAYA Ново Сребро-Бела Боја Кубни Циркони на Жените Накит Капка Обетки Евтини Обетки
Ново

EMMAYA Ново Сребро-Бела Боја Кубни Циркони на Жените Накит Капка Обетки Евтини Обетки

DEN 157.44

Залиха


Декларираните карактеристики

Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Бренд Име:
Emmaya
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ЕТ-320-9
is_customized:
Yes
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Поврзани производи