Eonstime 2 парчиња ЛЕД Лиценца Светла SMD 6000K Број Плоча Светлина за BMW E82 E88 E90 E92 E93 E39 E60 Седан М5 E70 Х5 E71 E72 X6
Ново

Eonstime 2 парчиња ЛЕД Лиценца Светла SMD 6000K Број Плоча Светлина за BMW E82 E88 E90 E92 E93 E39 E60 Седан

DEN 491.00
DEN 527.52

Залиха

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. : 6000 K
Напон : 12 V
Актуелни : 0. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.3 А
Животниот век : Повеќе од 50,000 часа
Компатибилен со :
за 08-12 BMW 1-series E82 / E88 (128i, 135i)
за 06-11 BMW 3-series E90 седан (325i, 325xi, 328i, 328i x Drive, 328xi, 330i, 330xi, 335d, 335i, 335i x Drive, 335xi)
за 06-11 BMW 3-series E91 туринг (325xi, 328i, 328xi)
за 07-12 BMW 3-серија купе E92 (328i, 328i x Drive, 328xi, 335i, 335i x Drive)
за 08-12 BMW 3-series E90 E93 М3
за 07-12 BMW 3-series E93 кабриолет (328i, 335i, 335is)
за 97-03 BMW 5-серија E39 (525i, 528i, 530i, 540i, 540i A)
за 00-03 BMW 5-серија E39 M5
за 04-10 BMW 5-серија E60 седан (525i, 525xi, 528i, 528xi, 530i, 530xi, 535i, 535xi, 545i, 550i)
за 06-10 BMW 5-серија E61 туринг (530xi, 535xi)
за 06-10 BMW 5-серија E60 М5
за 07-12 БМВ Х-серија E70 Х5
за 08-12 БМВ Х-серија E71 / E72 X6
ОЕМ# : 63267165646, 63267193293
Пакет :
2 парчиња лед табличка светлина
За Плаќање 1) да ја прифатиме Alipa
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
За Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.

Декларираните карактеристики

525i-Година:
2010,2005,2009,2008,2004
Температура На Боја:
6000K
Тип На Објект:
Табличка Светла
BMW Модел:
525i
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Бренд Име:
Eonstime
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Објектот Тежина:
0.1
Wattage:
3W
Име На Модел:
#008
Lumens:
120LM
Тип На Објект:
Табличка Светла
Автомобил модел:
BMW

Поврзани производи