ER16 дијаметар 80mm 220 V вода за ладење 1.5 KW вретено со 4 парчиња носечка за cncmachine+1.5 KW VFD +пумпа за вода+водовод + битови
Ново

ER16 дијаметар 80mm 220 V вода за ладење 1.5 KW вретено со 4 парчиња носечка за cncmachine+1.5 KW VFD +пумпа

DEN 16080.00

Залиха

5 KW инверторот :
Влезен Напон : 220 V(+/-15%)
Текст Фреквенција : 48-63 Hz
Излезен Напон : 220 VAC
Фрекфенција : 0-400 Hz
Текст Фаза : 1 или 3 фаза
Излез Фаза : фаза 3
Пумпа за вода :
Моќност : 75 W
Проток : 3500 L/H
Max.
Сите стоки ќе бидат испратени од Кина.
Наплата :
Ако не се добие погрешен производ,целосна наплата за вас.175 mm
Добредојдовте во мојата продавница!
Јас сум хобисти за cnc машина,и тоа ми е чест да комуницираат со cnc делови
demander.5 k W
Напон : 220 V (мора да бидат одобрени од страна на инверторот излез, може да не бидат директно да се користи обичните апарати за домаќинство електрични)
Струја : 8 A
Фреквенција : 400 Hz
Дијаметар : 80mm
Брзина : 0-24000 r / мин
ER collet : ER16
Ладење : водено Ладење
Вретено Тежина : 4.
Плаќање :
1.
Повратни информации :
Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации за нашата продавница.5 KW воздух за ладење вретено
1*1.0 kg
Имајќи : C7004*2 C7002*2
1.
Ако се воведе вашите пријатели на нашата продавница, тој може да се добие попуст. Кликнете на КУПИ СЕГА
4.Висина : 3. Кликнете на објектот
2.
Спорот :
Ве молиме да не испраќате спор, без било каква комуникација со нас, спорот не е добро за двете, тоа не е најдобар начин да се решат проблемите.5 KW вретено со 4 парчиња носечка за cnc машина
+ 1.5 M
Напон : AC220-240v/50 HZ
Штекер големина : 13/16/19mm
Водовод :
Дијаметар : 8mm
Cnc гравирање делови :
Материјали : челик карбид
Дијаметар : 3.
Купувачи носат доход и должност ако ги има.5 KW VFD инвертер
1*3.5 KW VFD инверторот +пумпа за вода+водовод
+10 парчиња cnc гравирање битови
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во пакетот вклучува :
1*ER16 1.
ER16 дијаметар 80mm 220 V вода за ладење 1. Сите производи цена ги исполнува својот квалитет, ако сте збунети за кој бренд
делови е одговара за својата работа, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.
Царинење Вредност
Јас може да го прогласам за ниска стоки вредност, но вашата земја царинската има право да ја проценат вистинската вредност
и да одлучите колку данокот треба да се плати.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
MOVIMIENTO
Диск:
Моторни
Оперативен Брзина:
24000
Број На Модел На:
1.5
Примена:
Мелничката

Поврзани производи