eTya Патување Транспарентен ПВЦ Козметички Торба Жените Козметика, Шминка Случај Организаторот Складирање Торбичка Убавина Toiletry Бања Торби за Перење
Ново

eTya Патување Транспарентен ПВЦ Козметички Торба Жените Козметика, Шминка Случај Организаторот Складирање Торбичка

DEN 28.00
DEN 40.32

Залиха


e Tya Патување Транспарентен ПВЦ Козметички Торба Жените Козметика, Шминка Случај Организаторот Складирање Торбичка Убавина Toiletry Бања Торби за Перење
Спецификации Нов и Висок квалитет
Предмет Тип : Козметички торба
S : 10*15cm
М : 17*25cm
L : 20*28cm
XL : 28*40cm
XXL : 40*50cm
Answer : ___________________________ Note : Т тука може да се 1-3cm нормално мерење на грешка . Бидејќи на светлината и аголот на шут, бојата на производот е малку поинаква од главната слика,ве молиме разбирање

Декларираните карактеристики

Големина:
10X15cm, 17X25cm, 20X28cm, 28X40cm, 40X50cm
Тип На Објект:
Козметички Случаи
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
ПВЦ
Објектот Висина:
50cm
Материјал Состав:
ПВЦ
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
Козметички Кеси & Случаи
Бренд Име:
eTya
Обликот:
Кутија
Објектот Тежина:
30g
Објектот Ширина:
0.5cm
Објектот Должина:
40CM
Тип На Објект:
Патување Додатоци
Број На Модел На:
Складирање Кеси,Козметички Торба ,печатење кеси, Шминка Случај,се мијат торба
Транспарентен Патување Козметика кеси:
Пакување Организаторите
S:
10*15cm
M:
17*25cm
L:
20*28cm
XL:
28*40cm
XXL:
40*50cm
мултифункционален:
Висок капацитет за Складирање кеси
Водоотпорен козметички торба:
Патување од суштинско значење

Поврзани производи