EVERSO Бања Туш Поставите Thermostatic Мешање Вентил Туш Чешми Ѕид Монтирани Thermostatic Туш Миксер
Ново

EVERSO Бања Туш Поставите Thermostatic Мешање Вентил Туш Чешми Ѕид Монтирани Thermostatic Туш Миксер

DEN 2442.00
DEN 2442.24

Залиха


Декларираните карактеристики

Големина:
201-300mm
Бренд Име:
everso
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Површински Третман:
Полиран
Стил:
Современа
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Dual Носителот Двојна Контрола
Површина По Завршувањето:
Хром
Вентил Core Материјал:
Керамички
Функција:
Thermostatic Чешми
Број На Модел На:
S3047009711
Надворешниот Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тежина:
1750g
Тип:
Бања & Туш Чешми
Инсталирајте тип:
Монтажа На Ѕид
Вентил Mateial :
Керамички
Бања & Туш Тапа Тип:
Изложени B & S Чешми
Тело Материјал:
Дувачкиот
Површина По Завршувањето:
Хром
Површински Третман:
Полиран
Го инсталирате на владата:
1

Поврзани производи