Европската Бренд Дизајн Жените Смола Златна Боја Шупливи Цвет Половината Chian Појас Токи Мода Метал Sash Додатоци Тело Накит
Ново

Европската Бренд Дизајн Жените Смола Златна Боја Шупливи Цвет Половината Chian Појас Токи Мода Метал Sash Додатоци

DEN 2216.00
DEN 2332.80

Залиха


Информации : Mainstone : Кристал Материјал : Позлатен ЛЕГУРА Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Носи Повод : Подарок / Свадбена / Партија / Матурска/ Годишнината/ Ангажирање Подарок за : Девојка / Жена / Мајка sunspice накит Карактеристики
моден накит дефинирате убавина
Colorize досадна облека и да ја направат забава
Разни скапоцен камен направен, безброј дизајни за да се избере
Накит за подарок прави односот поблиску и послатка
4666 2-9 ДА 9-9 2017 PROMOTION СИТЕ 40%ПОПУСТ

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
sunspice ms.
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Смола
Телото Накит Тип:
Стомакот Синџири
Стил:
Етнички
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
YL287
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Апликации:
Партија свадба подарок банкет
подарок:
девојка мајка пријател
луксузна мода:
гроздобер антички ретро етнички
Стил:
Вавилон, Турција, Готски, судот, Индија, Египет, Грција
Транспорт штета или изгуби:
ја
Трговија на големо:
Yes
повеќе од 120$:
превозот DHL или aramex
цел на превозот:
следење на број може да го следат целиот пат

Поврзани производи