Европски стил тоалет четка во собата, Бакар тоалет рек тоалет комплет, Месинг супер големи шасија тоалет сад, Бесплатен превозот
Ново

Европски стил тоалет четка во собата, Бакар тоалет рек тоалет комплет, Месинг супер големи шасија тоалет сад,

DEN 1856.00
DEN 3146.40

Залиха


Благодарение толку многу за доаѓање до нашата продавница
Откако ќе го поставите 1st цел ќе биде нашата Вип Клиенти
(1) Ако Додадете нашата продавница да ја Вашата favorate store (Производ Опис на левата ќе видите)
Ќе добиете Еден Бесплатен Дар , испрати со вашата нарачка!
(2) Ние ќе ви испратиме 2 Забава во вашиот профил
ќе добиете Вип попуст на цената од другите во следните наредби!
(3) Повеќе предмети еднаш испратите ќе ја испрати на ВИП клиенти и нудат ВИП Цена .
(4) Ако споделувате со нашите предмети или продавница на СНС сајт
како : VK,Facebook, Pinterest , Твитер, Скопје..
и испрати линк до нас, ние ќе ви испрати Еден Бесплатен Објект во нашата продавница
********************************************************************************************
Европски стил тоалет четка во собата, Бакар тоалет рек тоалет комплет, Месинг супер големи шасија тоалет сад, Бесплатен превозот

Декларираните карактеристики

Тип:
Тоалет Четка Носители,Тоалет Четка Носители
Четка Тип:
Издржливи Тип
Носителот Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Куп материјал:
Керамички
Број На Модел На:
AYL22
Материјал:
Дувачкиот ang Керамички
Употреба во :
Тоалет

Поврзани производи