Facemile Пластични Плоштадот Подарок Неспокојот Фондан Глетарица Плоштадот Sugarcraft Подарок Красат Неспокојот Полирач Подарок 04026
Ново

Facemile Пластични Плоштадот Подарок Неспокојот Фондан Глетарица Плоштадот Sugarcraft Подарок Красат Неспокојот

DEN 73.00
DEN 79.20

Залиха


Количина : 1pcs
Боја : автоматски
Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење!!! Почитувани, Ако го купите повеќе, јас ќе ви даде попуст или подарок. Добредојде !!!

Декларираните карактеристики

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење & Тесто Spatulas
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
04026
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
FACEMILE
Материјал:
Пластични

Поврзани производи