Фацетирани 10мм Црна Agates Оникс Круг Бисери Ѓердан 18 АА превозот бесплатно
Ново

Фацетирани 10мм Црна Agates Оникс Круг Бисери Ѓердан 18 АА превозот бесплатно

DEN 547.00
DEN 575.52

Залиха


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LUKENI
Стил:
Класичен
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ААА

Поврзани производи