Fancytrader Кадифен Црвени Усни Перница Кукла Огромен Полнети Мека Аниме Реални Усни Играчки 3 Бои 2 Големини
Ново

Fancytrader Кадифен Црвени Усни Перница Кукла Огромен Полнети Мека Аниме Реални Усни Играчки 3 Бои 2 Големини

DEN 2401.00
DEN 2928.00

Залиха


Зачувам само бара да брод нарачката откако ќе се потврди уплата. Запад Унија прифатени.
Зачувам Сервер
Понатаму заштитите вашите кредитни картички и банкарски информации, ние никогаш нема директно да го поврзете на нашиот ѕид-заштитени сервери на Интернет.
Повратните Информации Политика
Ние го цениме вашиот позитивен повратните информации и ние веднаш ќе ви го направат истото, ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас прво да се преговара, пред да се даде Неутрален или негативен фидбек. Купувачот треба да биде одговорен за СИТЕ се враќаат трошоците за превозот. Ако имате некои прашања во врска со производите, Наместо директно да остават негативен или неутрален повратни информации, ние сакаме можете да ме контактирате прво, ви благодарам. Ако нешто не е во ред со производ, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Производот МОРА да се врати во неговата оригинална презентација пакет. Можете исто така да се поднесе за Наплата Барање тука .
Спорот Резолуција
Ако објектот што е доставен до вас не е она што ќе нареди или ако испораката не пристигне од 30 дена по снабдувач потврди пратката, ве молиме контактирајте го обезбедувачот веднаш.
Плаќање : Alipay приоритетни.
Од врата до врата на Превозот :
Сите производи нареди ќе биде предаден во временскиот период што е прикажано во производот вовед откако исплата е расчисти. Во моментов, ние поддржува следниве водечки превозот компании : DHL, UPS-от, EMS, ТНТ, Fed Ex, SF Express, Кина Пост и Хонгконг Пост.
На Зачувам услуга на Ali Express се напојува со Alipay.
Политика На Враќање
1.
За Добавувачи :
Зачувам проверува кредитна картичка детали за секоја трансакција.
Целосно следење на сите испораки
Можете да ги пратите вашата нарачка во која било фаза на испорака користење на уникатни следење на број од превозот на веб-страницата на друштвото.

Декларираните карактеристики

Висина:
80см, 100cm
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
FT16839
Бренд Име:
FancyStyle
Предупредување:
Нема Јадење / Нема Греење
Материјал:
Памук
Возраст Опсег:
Grownups
Пополнување:
PP Памук
Животни:
кадифен усни кукла
Тема:
Усните
Тип:
усните перница
Форма:
кадифен усни кукла
Потекло:
Кина
Возраст:
Сите Возрасти
Внатрешниот Материјал:
PP Памук
Надворешен Материјал:
Мека Кадифен
Употреба:
Подарок Играчка Кадифен Усни Кукла
Тип:
Играчки за деца и возрасни
Големина:
100cm/80cm
боја:
Црвена
Фестивал:
Роденден/Божиќ/ Нова Година
Состојба:
Бренд Нови

Поврзани производи