Фасцинантен Прстени Multicolor Кубни Циркони Бело злато Мода накит Ѕвезда Прстени големина 6 7 8 9 10 JR013
Ново

Фасцинантен Прстени Multicolor Кубни Циркони Бело злато Мода накит Ѕвезда Прстени големина 6 7 8 9 10 JR013

DEN 196.00
DEN 326.40

Залиха


Бренд
Garilina
Метал Бело злато позлатен
Главниот Камен
Топаз 4*5 mm
Главната Боја
Multicolor
Тежина
5.07 Грама ( Топаз & Сребрена )
Прстен Врвот Димензија
18 мм
Количина
1 парче
Земја на Производство
Chian
Еколошки Стандарди
На европа $ Никел,Олово,Кадмиум слободни 1 инч=2.54 см=25.4 mm

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
5.25, 6, 7, 8, 9, 10
Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
JR013
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
garilina
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
18mm
Гем Тип:
Човекот Направени Гем
Метали Тип:
бело злато позлатен
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба
is_customized:
Yes

Поврзани производи