Feelgood Антички Сребрена Боја Накит Поставите Мода Гроздобер Црна Кристал Накит Сетови За Жените Партија Дама Подарок
Ново

Feelgood Антички Сребрена Боја Накит Поставите Мода Гроздобер Црна Кристал Накит Сетови За Жените Партија Дама

DEN 600.00
DEN 666.24

Залиха


Име : Накит Сетови
Материјал : Цинк Легура
Главниот Камен : Кристал
Боја : Црвена,Зелена,Сина,Црна
Прстен Големина : Внатрешен Дијаметар Е 17mm,18mm,19mm
Количина : 1 Сет
Пакет : Добро спакувани Во Накит за Подарок Кутија
Квалитет : Hight Квалитет
Прашања од клиентите 1. Кога ќе превозот, ако ние место цел ? Обично ние ќе пратката во рок од 2-5 работни дена откако сме го примиле исплата, Обично ние ќе ви ја испратиме стоката надвор бесплатен превозот од Ali Express Стандард на Превозот. 2. Како да се трага со мојот парцела ? Можете да го проверите вашиот превозот на информации од вашиот поредок или на следниов линк со твоите следење на Број : ( ја копирате на пребарувачот ). 3. Јас не примените стоките што треба да направам ? Ако не се примени стоката до крајот на времето на приемот, ќе може да аплицираат за враќање на средствата. 4. Кога ќе се примени на стоки не се на задоволително ниво што треба да направам ? Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение по примените стоките се најде било каков проблем, ние ќе ви обезбеди најдобра услуга. Ако вие не ќе треба да контактирате со нас, можете директно да го отвори спорот, ние ќе ги откажете сите соработка во иднина.
5. Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени ! За промет на големо, ќе им понуди попусти на основа на количеството сакате да го нарачате. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно,и ние не ќе ја напушти информации за нас ако сакате да го. 6. За модата накит maintenace совети ! Сите накит ќе слабее, како што минува времето, добра одржување може да помогне да се задржи подолго, како што се : ве молиме избегне триење, да се чува далеку од вода, дај кога се спие, да се избегне потење, избегне контакт козметика и др.
ве молиме чисти со мека крпа и чување во запечатен накит кеси или во кутии.

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
17, 18, 19
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Feelgood
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
FGJS039
Пол:
Жените
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан , Обетки, Прстен
боја:
црвена,зелена,сина,црна
Прстен Големина:
Внатрешен Дијаметар Е 17mm,18mm 19mm
Применливи прилики:
Партија /Свадба/Роденден /Годишнината/Подарок
Количина:
1 Сет (Ѓердан, Обетки, Прстен)
Пакување:
Добро спакувани Во Накит за Подарок Кутија
Место на Потекло:
Yiwu Кина
квалитет:
hight квалитет

Поврзани производи