Фенг Шуи Windhorse Keychain W1094
Ново

Фенг Шуи Windhorse Keychain W1094

DEN 767.04

Залиха

Approxi Големина : 4x2inch/10x5cm Материјал : Метал
Опис На Производот
Оваа прекрасна бела правец на коњ сметководствена сакаат-исполнување на огнени скапоцен камен на својот грб ги носи победа и windfall среќа и вашиот успех. Во фенг шуи, коњ е поврзано со успешна кариера, победа и промоција. Со цел да се има корист од корист енергија на bejeweled бел коњ сметководствена огнени скапоцен камен на победа

Декларираните карактеристики

Стил:
Фенг Шуи
Материјал:
Метал
Тема:
Маскота

Поврзани производи