FL006 KFL006 Понесе 30мм Перница Блок Лежишта Прирабница со станбен седиште хоризонтална тип Авто Само прилагоди центар за трговија на големо/мало
Ново

FL006 KFL006 Понесе 30мм Перница Блок Лежишта Прирабница со станбен седиште хоризонтална тип Авто Само прилагоди

DEN 513.60

Залиха

Нема потреба да се создаде зачувам сметка. Ние ќе споделување на купувачи на црната листа на сите Кинески добавувачи ако се подигне спор, без да ни се јавите во прв план. Штом ќе добиете предмети, ние ќе размена нив ПОБРЗО.
Шведската царина : екстра 7.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.Ние секогаш ќе прогласи пониска вредност за да се избегне данок.
Ако треба голема количина, ве молиме контактирајте со нас за да добиете најдобри трговија на големо цена и превозот цена.
Цврсти /Флексибилни Цевки, Универзален Зглобовите, Мерењето Ремени, Мерењето Pulleys, се Покрене Опрема, Bevel Опрема, Опрема Багажник, Синџир, Sprockets, Оски, Имајќи итн.
Ние, исто така, accpet Westernunion . Повеќе опции за исплата ќе се додаде во блиска иднина. Или pls наведете прогласена за да се избегнат непотребни проблеми на царина.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
FL006 KFL006
Материјал:
Цинк легури
Структура:
Авто-Усогласување На
Карактеристично:
Авто Само-усогласување на
Создаден дијаметар:
30 mm
Завртки:
2 x М5 (ние ќе испрати Ален Копче бесплатно)
боја:
сребрена
Нето тежина:
352 g

Поврзани производи